İşçi Sağlığı Eğitimi Verildi

Elazığ Belediyesi, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında personeline eğitim verdi.

İşçi Sağlığı Eğitimi Verildi Güncel
Elazığ Belediyesi, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında personeline eğitim verdi.
 
Belediye Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitime Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan yüklenici firma elemanları katılırken, işçilerden gelen sorular iş güvenliği uzmanları tarafından cevaplandırıldı.
 
İş Güvenliği Uzmanı Meltem Yıldırım Depremle ilgili, Sağlıkçı Ayşe Nur Uçan İlk Yardım ve Belediye İtfaiye Müdürü Halil İbrahim Başgün’de Yangınla ilgili katılımcılara bilgiler verdi.
 
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu açıklamasında şunları söyledi: “Günümüzde pek çok iş kolunda insanlar ne yazık ki iş kazaları sonucu yaralanmakta veya yaşamlarını yitirmektedirler. Ayrıca çeşitli sanayi kollarında da birçok işçi, işlerinin devamı sırasında dokundukları, kullandıkları veya bulundukları ortamdaki tehlikeli veya zararlı maddelerin neden olduğu mesleki hastalıklara yakalanmaktalar. Bunun sonucunda iş kazalarının önlenmesi iş güvenliği, mesleki hastalıkların önlenmesi ise işçi sağlığı konularını doğurmuştur. Bizlerde Elazığ Belediyesi olarak yaşanabilecek bu olumsuzlukları en az seviye indirmek adına personelimize işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında bir dizi eğitim gerçekleştirdik. Bu eğitimimizin verimli geçtiğine inanıyor ve tüm personelimize işlerinde kolaylıklar diliyorum”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...