TGK Elazığ Şube Başkanlığı'na Yeni Atama

Türkiye Gençlik Konseyi (TGK) Elazığ Şube Başkanlığı'na Dr. Melih Yaman atandı.

TGK Elazığ Şube Başkanlığı'na Yeni Atama Güncel
Türkiye genelinde teşkilatlanmaya giden TGK Elazığ'da da şubesini açtı. TGK Elazığ Şube Başkanlığı'na Dr. Melih Yaman getirildi. Amaçlarının gençlerinin sorunlarını gündeme getirerek, sorunların çözümünü hızlandırmak olduğunu belirten Yaman, "Elazığ'da da tamamlanan yapılanmamız ile birlikte çalışmalarımıza başlıyoruz" dedi.
 
TGK olarak 81 ilde teşkilatlanma çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini dile getiren TGK Genel Başkanı Mekan Görük ise, "TGK olarak amacımız, gençlerin sesine ses olmaktır. Bugün, sorunlarla boğuşan Türkiye gençliğinin, beklenti ve taleplerini sık sık gündeme getirerek, ilgili kurumlara, şahıs veya sivil toplum kuruluşlarına da ulaşarak yaşanan sorunların çözülmesi için çalışmalar yürütüyoruz. Türkiye Gençlik Konseyi, bu yolda proje ve kampanyalarla şubelerimizin olduğu diğer illerde iddialı bir şekilde çalışmaya devam edecektir" diye konuştu. 
 
Elazığ Şube Başkanlığına getirilen Dr. Melih Yaman ve Tanıtım, Medya sorumlusu Yasemin Çelik'e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Görük, bir çok ilde de yapılanma çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom