Selmanoğlu Geleneği Bozmadı

Elazığ'da iftar Çadırı uygulamasını kendi döneminde hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, bu yıl ilk iftarını vatandaşlarla birlikte yaptı.

Selmanoğlu Geleneği Bozmadı Güncel
Elazığ’da iftar Çadırı uygulamasını kendi döneminde hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, bu yıl ilk iftarını vatandaşlarla birlikte yaptı.
 
İftar yemeği öncesi Elazığ Belediyesi tarafından şehrin 13 ayrı noktasında dağıtılan yemek servisini ziyaret eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Sürsürü Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi ve Ulukent Mahallesine giderek burada yemek dağıtımlarını yerinde inceledi.
Vatandaşların hizmet dolayısıyla memnuniyetlerini belirtmeleri üzerine oldukça duygulandığı gözlenen Başkan Selmanoğlu “Daha öncede söylemiştim ve bir kez daha söylüyorum, tek gayemiz yarın arkamızda Bir Süleyman Selmanoğlu vardı şeklinde bizi sevgiyle yad edip, bize Allah Razı Olsun şeklinde dua etmenizdir.” dedi.
 
Yemek dağıtımlarındaki incelemelerinin ardından Ahmet Aytar Spor Salonu yanında kurulan toplu iftar yemek alanına ezan öncesi geniş bir vakit ayıran ve burada iftar vaktini vatandaşlarla birlikte bekleyen Başkan Selmanoğlu, bu zaman dilimi içerisinde de vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını dinledi.
 
Önemli bir ay içerisinde bulunduklarını ifade eden Başkan Selmanoğlu, “ Bu ayın birlik, beraberlik, şefkat, merhamet, ve dayanışma günü olduğunu” söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “Sevginin en yüksek noktada bulunduğu bir ay içerisindeyiz. Bugünlerin feyzinden ve bereketinden faydalanmamız gerekiyor.
 
Ben buradan bir kez daha tüm İslam aleminin ve kıymetli hemşehrilerimin mübarek Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyorum.”
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom