Elazığ'da Fiş Toplayan Öğrencilere Ödül

Elazığ Defterdarlığı'nın düzenlediği 'Geleceğim için fiş topluyorum' projesi kapsamında fiş toplayan 66 öğrenci hediye kazandı.

Elazığ'da Fiş Toplayan Öğrencilere Ödül Güncel
Elazığ Defterdarlığı tarafından 1 Haziran 2014 tarihinde başlayan 'Geleceğim için fiş topluyorum' projesinin bitmesinin ardından bugün çekilişi gerçekleştirildi. Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, Aziz Gül Ortaokulu Müdürü Sait Aydemir, öğrenciler ve çok sayıda davetlinin katıldığı çekilişi programında, fiş toplayan öğrenciler arasından çekiliş yapılarak hediye kazananlar belirlendi. 
 
25. Vergi Haftası kapsamında geçen yıl uygulamaya koydukları fiş toplama kampanyasının çekilişini yaptıklarını belirten Defterdar Erdoğan Yıldıraner, "Burada bizim maksadımız fiş toplamaktan daha çok gençlerimize, çocuklarımıza fiş toplama alışkanlığını kazandırmaktır. Çünkü her topladığımız fiş bizim geleceğimiz için bir yatırım demek, çocuklarımıza daha iyi imkanlar demek, daha iyi sağlık, daha iyi eğitim ve daha iyi güvenlik kapsamında yatırımlarımızın artması demektir" dedi.
 
Çekilişte öğrenciler, tablet bilgisayar, fotoğraf makinesi, bisiklet ve çok sayıda müzik çaların bulunduğu 66 hediyeyi kazandı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom