Teknosa'dan Bir İlk

TeknoSA, bir ilke daha imza atarak 15 yıllık deneyim ve uzmanlığını Sabancı güvencesi ile birleştiriyor.

Teknosa'dan Bir İlk Teknoloji
TeknoSA, müşterilerine bütünsel bir hizmet sunmak adına BİMSA ile yaptığı işbirliği ile TeknoSA Mobil markasıyla mobil iletişim hizmeti verecek. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla, 16 Şubat tarihinden itibaren 81 ildeki tüm TeknoSA mağazalarında satışa sunulacak TeknoSA Mobil, tüm Türkiye’yi TeknoSA avantajları içeren tarifelerle buluşturmaya hazırlanıyor. TeknoSA, böylece Türkiye’de mobil iletişim hizmeti veren ilk ve tek teknoloji perakende şirketi olacak.
 
2000 yılında “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle yola çıkarak, bugün Türkiye’nin 81 ilinde 300’e yakın mağazaya ulaşan TeknoSA, sektöre yön vermeye devam ediyor. Yaptığı yenilikçi ve öncü çalışmalarla Türkiye’de geleneksel perakendeciliğin kurallarını değiştiren TeknoSA, müşterilerine kesintisiz bir hizmet deneyimi sunmak için önemli bir girişime daha imza attı. 16 Şubat tarihinden itibaren, gelişen teknoloji, müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda TeknoSA Mobil markasıyla mobil iletişim hizmeti de vermeye başlıyor. TeknoSA, böylece Türkiye’de mobil iletişim hizmeti veren ilk ve tek teknoloji perakende şirketi olacak.
 
TeknoSA Mobil, tarife ve paketleri, sadeliği ve kolay anlaşılırlığıyla öne çıkarken, yurtiçi ve yurtdışı kullanım için internet, kısa mesaj ve konuşma gibi ihtiyaçlara cevap veriyor. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla hayata geçirilen TeknoSA Mobil, avantajlı tarifelerinin yanı sıra tarifelerle sunulacak hediye çekleri ile de tüketicilerin teknolojiye erişimini kolaylaştıracak.
 
KONUŞURKEN DE ALIŞVERİŞTE DE AVANTAJLI
TeknoSA Mobil’in müşterilerin bütünsel teknoloji hizmeti alma taleplerini karşılamak amacıyla hayata geçirildiğini vurgulayan TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, konuyla ilgili şunları söyledi: “TeknoSA Mobil, sadece bir mobil iletişim hizmeti değil bir hizmetler bütünü. Müşterilerimiz, tek bir noktadan kendisi için en uygun ürün ve mobil iletişim hizmetine TeknoSA Mobil ile kolayca ve avantajlı bir şekilde ulaşma fırsatı bulacak. Teknolojinin gelişimine paralel olarak, mobil bağlantıya ihtiyaç duyan ürünlerin sayısı hızla artıyor. TeknoSA mağazalarında da bu trendi görüyoruz. Birbiriyle konuşan cihazların, giyilebilir ürünlerin hayatımıza daha yoğun girmesiyle talep daha da yükselecek. Biz de TeknoSA Mobil ile teknolojilere mobil bağlantı hizmeti sağlarken, TeknoSA Mobil sahibi müşterilerimize de ihtiyaç duydukları tüm teknoloji ürünlerinde fırsatlar sunacağız. Bundan 15 yıl önce “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle çıktığımız yolda, TeknoSA Mobil ile artık “Her Şey Dahil Teknoloji” de sunuyoruz.”
 
TEK NOKTADAN ‘HER ŞEY DAHİL TEKNOLOJİ’
Son yıllarda hızlı bir değişim gösteren teknoloji trendlerine değinen TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, TeknoSA olarak tüketicilerin gelişen bu teknoloji karşısında artan ihtiyaçlarını karşılamak üzere her zaman yenilikçi çözümler sunmak üzere çalıştıklarını belirtti. Oyman, “Tek noktadan teknoloji ürünleri ve mobil iletişim bağlantı hizmeti sunarak sektöre yeni bir boyut getiriyoruz. Yeni nesil müşteri, her yerde, her an, herkes ile iletişimde. Bugün dünyada mobil cihazların insan nüfusundan fazla olduğu hesaplanıyor. Sadece Türkiye’de 2014 yılında yaklaşık 10 milyonu aşkın akıllı telefon, 1,5 milyonu aşkın akıllı TV, 3 milyona yakın tablet ki bunların %10’u mobil bağlantılı şekilde satıldı. Mobil abone sayısı 72 milyonu buldu. 50 milyonu aşkın abone, cihazlarında 3G internet kullanıyor, yani her an bağlı durumda. TeknoSA olarak, teknolojiye dair müşteriye değer katan hizmetlerimizi, bilimsel ve akıllı perakendecilik uygulamalarımızı müşteri odaklı hizmet kültürü ile birleştirerek, Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektörünü geleceğe taşımaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 
TEKNOSA MOBİL, TÜRKİYE’NİN 81 İLİNDE
TeknoSA Mobil hizmeti, Türkiye’nin 81 ilindeki 300’e yakın TeknoSA mağazasında sunulacak. Mağazalarındaki 3 bin teknoloji uzmanı satış danışmanı ile TeknoSA, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi tarifeyi sunarken, satış sonrasında cihaz ya da bağlantıyla ilgili konularda her kanaldan müşterilerine kesintisiz hizmet verecek.
 
BİMSA’NIN KATKILARIYLA HAYATA GEÇİRİLDİ
TeknoSA Mobil, BİMSA’nın katkılarıyla hayata geçirildi. BİMSA, TeknoSA Mobil hizmeti için bilgi teknolojileri altyapısı ve telekom danışmanlığı sağladı. Entegrasyon konusunda sahip olduğu deneyimle TeknoSA Mobil’in hayata geçirilmesinde iş süreçlerinin en kısa sürede ve verimli bir şekilde tamamlanması rolünü de BİMSA üstlendi.
 
BİMSA Genel Müdürü Tunç Taşman, “TeknoSA Mobil, perakende sektöründe müşterinin teknoloji ihtiyacını karşılama konusunda bütünleştirici bir örnektir. BİMSA olarak farklı sektörlerden ve ölçeklerden şirketlerin dijitalleşme yolculuğuna eşlik ederken, tüm teknolojik ihtiyaçlarını öngörerek, ölçülebilir ve sürdürülebilir gelişimini sağlıyor ve en üst seviyede danışmanlık desteği veriyoruz” dedi.
 
TeknoSA Mobil tarifeleri ve TeknoSA Mobil abonelerine özel kampanyalar hakkında bilgilendirmeler hizmete özel açılan www.teknosamobil.com adresinde yer alacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler