Dost Meclisi İş Adamı Barata'yı Ağırladı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen 'Dost Meclisi' toplantısına iş adamı Ömer Faruk Barata konuk oldu.

Dost Meclisi İş Adamı Barata'yı Ağırladı Güncel
MÜSİAD Elazığ Şubesi'nin Dost Meclisi toplantısına Vartaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata katıldı. Barata'yı, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök ve Yönetim Kurul üyeleri karşıladı. İş adamı Barata'ya toplantılarına katılımlarından dolayı teşekkür eden Gök, "Biz Elazığ MÜSİAD Şubesi olarak her hafta geleneksek dost meclisimizde El-Aziz şehrimiz adına her türlü konuyu konuşmaya ve görüşmeye devam ediyoruz. Bugün çok eskilere dayanan dostluğumuz olan Ömer Faruk Barata’yla beraberiz. Elazığ'a yaptıkları ve yapmak istedikleriyle yeni bir vizyon kazandıracağı, misyon kazandıracağı, düşüncesindeyiz" dedi.
 
Toplantıya davet edilmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren iş adamı Barata, "İstanbul’dan buraya yenilikler getirmeyi düşünüyoruz. Tabi bunu düşünürken de kendi başımıza değilde sizin gibi dostlarla arkadaşlara MÜSİAD’ın değerli üyeleriyle beraber yaparsak, tasarlarsak, düşünürsek dahada bereketli olacağını düşünüyoruz.İnşallah önümüzdeki haftalarda netleşecek olan MİSLAND projemiz var. MİSLAND'da bizim düşüncemiz 40 bin metrekarelik AVM dört kattan oluşan arka tarafları tamamen konut yer alacak bir projemiz var. Bu projeyi ve tasarımını Alman bir firmaya yaptırmaktayız" diye konuştu. 
 
Toplantıya katılanlarla bir süre sohbet eden Barata'ya, MÜSİAD Elazığ

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom