Elazığ'da 1.Yerel Eğitim Şurası Başladı

Elazığ'da Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) tarafından organize edilen 1. Yerel Eğitim Şurası başladı.

Elazığ'da 1.Yerel Eğitim Şurası Başladı Güncel
Elazığ ÖĞ-DER tarafından organize edilen 1. Yerel Eğitim Şurası Fırat Üniversitesi Mustafa Temizer konferans salonunda başladı.
 
Şuranın açılış konuşmasını ÖĞ-DER Elazığ Şube Başkanı Habib Karaçorlu yaptı. Bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Karaçorlu, "Şairin dediği gibi ‘tohum saç, bitmezse toprak utansın’ lafıyla hareket ettik. İnşallah biz bir tohum saçıyoruz. Bu tohum yeşerecek büyüyecek büyük bir ağaç olacaktır. Bir takım zorluk ve sıkıntılarla bu şurayı düzenledik. Genel merkezimiz bu gibi faaliyetleri Türkiye de tüm derneklerde yapıyor ve yaptırıyor. Bu eğitim şurası Erzurum,Konya,Adana,Bursa Ankara,İstanbul gibi illerde de yapıldı. Şu anda da derneğimiz tarafından uluslar arası eğitim konferansları düzenlenmektedir. 9 ilde yapılacak bu eğitim konferanslarını bizde Elazığ’da bugün ve yarın gerçekleştireceğiz" dedi.
 
Açılış konuşmasının ardından 1. Yerel Eğitim Şurası Doç. Dr. Zülfü Demirtaş ve Doç Dr. Murat Tuncer’in düzenlediği 'Geçmişten geleceğe eğitim' adlı panel ile başladı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom