Çocuklara En Güzel Hediye Selmanoğlu’dan

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın geçtiğimiz aylarda yaptığı Dindar Bir Nesil Yetiştireceğiz çağrısına Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlundan destek gelmeye devam ediyor

Çocuklara En Güzel Hediye Selmanoğlu’dan Güncel
Bugüne kadar birçok camii ve kuran kursuna çeşitli yardımlarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu bu kapsamda yaz tatilinde mübarek Ramazan Ayı içerisinde kuran eğitimi alan çocuklara Kur’an-ı Kerim hediye etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Sürsürü Mahallesi Mevlana Camii Kuran Kursunu ziyaret ederek burada eğitim alan çocuklarla sohbet edip onlara Kur’an-ı Kerim dağıtan Başkan Selmanoğlu bugünde Hikmet Demirel Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ederek, burada da öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye etti.
Çocuklara olan sevgisiyle tanınan Başkan Selmanoğlu’na Hikmet Demirel Erkek Öğrenci Yurdunda bulunan öğrencilerde yakın bir ilgi gösterirken, çocukların, yaz tatilinin gelmesi ile birlikte cami, mescit ve yurtlara koştuklarını ifade eden Başkan Selmanoğlu bu durumun kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.
     “Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Kur’an öğrenen çocuklarımızı ziyaret ederek onlara Kur’an-ı Kerim hediye etmek istedik ve onlarında yakın ilgisiyle karşılandık. Umuyorum ki burada eğitim alan çocuklarımız ilerde daha iyi bir neslin yetişmesinde en büyük pay sahibi olacaklardır.” Dedi. 
Hikmet Demirel Erkek Öğrenci Yurdu İdareci ve öğrencileri ise Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nun bu güzel ziyareti ve örnek davranışından dolayı çok mutlu olduklarını kaydettiler. 
Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye etti. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom