Vali Ömer Faruk Koçak'ın Veda Ziyaretleri

Valiler Kararnamesi ile Mardin Valiliği'ne atanan Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak veda ziyaretlerine başladı. Vali Koçak, Arıcak, Alacakaya ve Erimli'ye giderek vatandaşlarla vedalaştı.

Vali Ömer Faruk Koçak'ın Veda Ziyaretleri Güncel
Geçtiğimiz gün yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mardin Valiliği'ne atanan Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak veda ziyaretleri kapsamında Arıcak ve Alacakaya ilçeleriyle Erimli Beldesi’ne gitti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Koçak, vatandaşlardan helallik istedi. Arıcak ilçesinde ziyaretleriyle ilgili bir açıklama yapan Vali Koçak, “Bugün Arıcak ilçesine veda ziyaretine geldik. Aslında geç kalınmış bir ziyaret. Bu veda ziyareti vesilesiyle iki ziyareti de beraber gerçekleştiriyoruz. Geç kalmış olan hem kaymakam beyin hem reis beyin ziyaretiydi. Bu vesileyle onlara hayırlı olsun diyorum. Başarılar diliyorum. İnşallah hayırlı hizmetler yaparlar görevde kaldıkları süre içerisinde, görev dönemleri içerisinde. Arıcak’ın şöyle de bir özelliği var.
 
Veda ziyaretlerine buradan başladığım gibi göreve başladığımda da ilk ziyaretimi buraya yapmıştım. Dolayısıyla başlangıcı ve sonuçlandırmayı Arıcak’tan yapıyorum. Arıcak’ta yapılacak hakikaten çok şey var. Çok hizmet var. Belediye başkanımıza başarılar diliyorum. Görev süremiz boyunca buraya elimizden geleni yapmaya çalıştık. Hem Bükardı, hem Erimli hem Üçocak hem de Arıcak merkezde. İnşallah bundan sonraki süreçte çok daha hızlı, çok daha iyi, çok daha kaliteli hizmetler sunularak Arıcak kalkınır. Hayatın daha kaliteli hale gelmesi için çalışmalar yapılır. Tabi ki bu çalışmalar devam edecektir. Ben bu vesileyle buradaki halkımızdan haklarını helal etmelerini istiyorum. Hepsine sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom