Gençler iş başında

Elazığ Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından hazırlanan 'Gençler işin başında' projesi kapsamında 5. teknik gezi Ankara'ya yapıldı.

Gençler iş başında Güncel
2014 yılı Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında Elazığ Genç MÜSİAD’ın Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen 'Gençler işin başında' projesi kapsamında 44 üniversite öğrencisinin katılımı ile 5. teknik gezi Ankara'ya yapıldı. Ankara'da KOSGEB'i ziyaret eden gençler, girişimcilik ve iyi bir girişimcide bulunması gereken özellikler üzerine bir çok konuda bilgi edindi. TRT Genel Müdürlüğü'ne de giden gençler, TRT müzesini gezerken, hatıra stüdyosunda da 5 dakikalık program çekimine katıldı.
 
Genç MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Yunus Evliyaoğlu, "Gençlik ve Spor Bakanlığı'mızca desteklenen 'Gençler işin başında' projemiz ile 44 gencimizi bu ay ikinci kez Ankara’ya gönderdik. Projemiz ile üniversiteli kardeşlerimiz KOSGEB ve TRT’yi ziyarette bulundu. Bu bağlamda Gençlik ve Spor Bakanlığı’na, projede aktif görev alan arkadaşlarıma, katılımcı gençlere teşekkür ediyorum" dedi.
 
Elazığ Genç MÜSİAD tarafından kentin gençlerine girişimcilik kültürünü oluşturmak üzere hazırlanan proje kapsamında 8 ilde 8 teknik gezi yapılması hedefleniyor
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom