Başkan Yanılmaz karanfil dağıttı

Elazığ Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamalarını bir haftaya yayarak, çeşitli etkinlikler düzenleme kararı aldı.

Başkan Yanılmaz karanfil dağıttı Güncel
Elazığ Belediyesi, Dünya Kadınlar Günü etkinliklerini bugün değişik resmi işlemleri gerçekleştirmek için Belediye'ye gelen bayanlara karanfil dağıtarak başlattı. 
 
Belediye Merkez Binasına gelen bayanlara karanfil dağıtarak, Kadınlar Günü'nü kutlayan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, "Bir hafta sürecek etkinliklerimizi bugün başlatıyoruz. Huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşı olan ve kendileri için ne yapılsa az kalacak olan kadınlarımızın hak ettikleri konuma yükselmelerini ve geleceğe güvenle bakmalarını istiyorum" dedi. 
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, bu özel ve anlamlı günün tek bir güne sığdırılmak istenmediğine dikkat çekilerek, "Bu hafta süresince çalışan bayanlarımıza,  ev hanımlarımıza, cezaevinde ve huzurevinde kalan bayanlarımıza, şehit ve gazi eşlerimize yönelik bir dizi etkinlik düzenlenecek. Bir hafta sürecek müzik-eğlence, tasavvuf dinletisi, konferans ve panel gibi etkinliklerimizle kadınlarımızın bu anlamlı günlerini kutlamış olacağız. Bu etkinliklerimizi Elazığlı kadınlarımızla birlikte coşkuyla gerçekleştirmek istiyoruz" denildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom