Elazığ’da Ağaçlandırma Çalışmaları Sürüyor

Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Orman Bölge Müdürlüğü olarak 8 ili kapsayan geniş bir alanda hizmet verdiklerini söyledi.

Elazığ’da Ağaçlandırma Çalışmaları Sürüyor Güncel

Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Orman Bölge Müdürlüğü olarak 8 ili kapsayan geniş bir alanda hizmet verdiklerini söyledi.

Elazığ'daki ağaçlandırma çalışmaları hakkında bilgi veren Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, her noktaya aynı hassasiyetle hizmet ulaştırma gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Polat, "Bölge Müdürlüğümüz yapı olarak ağaçlandırma ve erozyon kontrol ağırlıklı çalışmalara odaklanmıştır. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşları ile imzalanan protokoller gereği bedelsiz fidan temini ve teknik destek sağlanmaktadır.

Orman Bölge Müdürlüğü olarak 8 ili kapsayan çok geniş bir alanda hizmet vermekteyiz ve her noktaya aynı hassasiyetle hizmet ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Bölge Müdürlüğümüz yapı olarak ağaçlandırma ve erozyon kontrol ağırlıklı çalışmalara odaklanmıştır. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşları ile imzalanan protokoller gereği bedelsiz fidan temini ve teknik destek sağlanmaktadır.

Orman Bölge Müdürlüğü olarak Muş ilinde yapılacak tüm çalışmalar için her türlü desteği vermeye hazırız" dedi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom