Mücahit Yanılmaz'dan ETSO'ya ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen İdris Alan'ı ziyaret ederek, yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mücahit Yanılmaz'dan ETSO'ya ziyaret Güncel
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Elazığımızın sizlerden ve bizlerden çok ciddi beklentileri var. İnşallah hep birlikte Elazığımıza önemli katkılar sağlayacağız" dedi.
 
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek, “ETSO Elazığ'ın en önemli kuruluşlarından birisidir. Bir şehirde sanayi ve ticaret gelişmedikçe, o şehir gelişemez, zenginleşemez. Şehrimizde ticaret ve sanayinin gelişmesi için işbirliği yapılması gerekiyor. Biz Belediye olarak bütün gücümüzü ticaret ve sanayimizin gelişimi için harcayacağız. 
 
Bu noktada işbirliğiyle hareket edeceğiz. Bizler sanayicimizin, ticaret erbabımızın güçlenmesini istiyoruz. Şehrimizde sanayicimiz güçlendikçe, istihdam ve üretim artacaktır. İnşallah işbirliğiyle Elazığımızı çok ileriye götüreceğiz. Bütün kurum, kuruluş ve STK'lar, Elazığ'ın büyümesi, gelişmesi için gayret göstermelidir" diye konuştu.
 
BAŞKAN YANILMAZ'DAN BAYANLARA KARANFİL
Başkan Yanılmaz ziyareti sırasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri doğrultusunda ETSO'da çalışan bayanlara karanfil vererek, "Dünya Kadınlar Günü'nüzü kutluyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom