Elazığspor’da Kamp 14 Temmuz’da Sona Eriyor

Elazığspor’da ilk etap hazırlık kampı yarın sona erecek.

Elazığspor’da Kamp 14 Temmuz’da Sona Eriyor Spor
Elazığspor'da ilk etap hazırlık kampı yarın sona erecek. Teknik direktör Sollied ve yardımcıları yönetiminde 7 Temmuz'da başlayan hazırlık kampında son çalışma yarın yapılacak ve futbolculara bir gün izin verilecek. 15 Temmuz'da İstanbul'da toplanacak olan Elazığsporlu futbolcular buradan Hollanda'ya gidecek. 
 
Hollanda'da yapılacak ikinci etap hazırlık kampının 16 gün süreceğini belirten yöneticiler, "Sezon hazırlıklarının ikinci etabı bizim için büyük önem taşıyor. Takımın kadrosu burada netleşecek. Transfer etmek için görüşmelerde bulunduğumuz bazı isimler de Hollanda kampına katılacak. Böylece lig için düşündüğümüz kadro şekillenmiş olacak" ifadelerini kullandı. 
 
Takımın Hollanda kampı süresi içinde beş veya altı hazırlık karşılaşması oynamasının planlandığını da belirten yöneticiler, "Bu karşılaşmalarda teknik direktörümüz Sollied bu sezon takımın oynayacağı sistemin tam olarak oturmasını planlayacak. Bu nedenle hazırlık maçlarında asıl amacımız sistemin oturmasını sağlamak olacak. Hollanda kampının ardından ülkeye dönecek ve Ankara'da düzenlenecek olan TSYD Turnuvası'na katılacağız. Bu turnuva bizim için çok önemli. Çünkü lig öncesi son durumumuzu bu turnuvada görecek ve eksiklerimizi gidererek lige başlayacağız" dedi
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom