Acar’dan Yaz Oyunları Değerlendirmesi

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 8.Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Oyunları’nda önemli dereceler elde ettiklerini söyledi.

Acar’dan Yaz Oyunları Değerlendirmesi Spor
Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Oyunları'nda önemli dereceler elde ettiklerini söyledi.
 
Acar, oyunlarda üç branşta birinci olduklarını, bunun yanında diğer branşlarda da ikincilik ve üçüncülükler aldıklarını belirterek şunları kaydetti: "Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki 23 ilin katılımıyla atletizm, badminton, basketbol, güreş, hentbol, judo, işitme engelliler futbol, masa tenisi, taekwondo ve voleybol dallarında müsabakaların yapıldığı 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Oyunları Mardin ilinde yapıldı. İlimizden 104 sporcu, 14 antrenör ve 2 idarecinin katıldığı Yaz Oyunları'nda, ilimiz voleybol, hentbol ve masa tenisi branşlarında altın madalyayı kazanırken, diğere branşlarda da ikincilikler ve üçüncülükler kazanmışlardır.
 
Sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz"dedi
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom