Mhp Baskil'de İddialı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Yönetimi, Baskil İlçe Başkanlığı'nın yeni hizmet binasının açılışı için dün Baskil'deydi.

Mhp Baskil'de İddialı Güncel

Baskil’de ilk olarak iftar öncesi, MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir, Merkez İlçe Başkanı Av. Abdulvahap Erdem, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mesut Tunç ve Ülkü Ocakları Başkanı Altan Şimşek ve MHP Baskil İlçe Başkanı Vehbi Genç, esnafları ziyaret ederek sıkıntıları dinlediler.

İftar sonrasında ise Milliyetçi Hareket Partisi Baskil İlçe Başkanlığı’nın yeni hizmet binasının açılışı yapıldı. Açılış öncesi Kuran-ı Kerim okunurken, açılış kurdelesini MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir kesti. Açılışın ardından değerlendirmelerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan DEMİR, yeni hizmet binasının açılışında emeği geçenlere teşekkür ederken, Baskil halkından önümüzdeki yerel seçimlerde destek beklediklerini belirtti. MHP Baskil İlçe Başkanı Vehbi Genç ise yeni hizmet binasının hayırlara vesile olmasını temenni ederken, Baskil’de önemli işlere imza atacaklarını belirtti. Genç, Baskil’in hizmete susadığını kaydederken, ilçenin sürekli ikinci planda kaldığını ve buna el birliği ile “Dur” diyeceklerini ifade etti.

Açılışın ardından ise, Elazığ Ülkü Ocakları tarafından Baskil’de şehitlerimiz için mevlidi şerif okutuldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom