9. uluslararası boru, tel ve rulo fuarları açılıyor

Dünya Metal Endüstrisi'nin buluşma noktası eş zamanlı olarak düzenlenen 9. Uluslararası Boru, Tel ve Rulo Fuarları kapılarını açıyor.

9. uluslararası boru, tel ve rulo fuarları açılıyor Ekonomi
Yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği, İstanbul Metal Fuarları, 26 Mart Perşembe günü İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sektöre kapılarını açıyor. Çin, Tayvan, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Ukrayna, Fransa, İran, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Belarus gibi ülkelerden pek çok firmanın katılımcı olarak iştirak ettiği boru fuarı, ülkemizde halen ilk ve tek fuar olma özelliğini koruyor. Geçtiğimiz senelerde binlerce yabancı ziyaretçinin gezdiği fuar, yurt dışı bağlantılarını güçlendirerek sürdürüyor.
 
Tüm belediyeler ve kamu kuruluşları ile boru üreticilerini buluşturmayı başaran Uluslararası Boru Fuarı, bu sene de sunacağı yepyeni projeler ile sektörün vizyonunu genişletmeyi hedefliyor. ÇEBİD (Çelik Boru İmalatçıları Derneği) tarafından da tam destek gören fuar, ücretsiz ziyaret edilebilecek. Artarak çoğalan konut inşaatları, hız kazanan alt yapı çalışmaları ve yepyeni doğalgaz projeleri ile birlikte gündeme gelen yerel yönetimler, fuarın en büyük ziyaretçi profilini oluşturacak. Ülkemizin tüm il ve ilçe belediyelerinin davet edildiği fuar, belediye mensuplarını da buluşturan dev bir platform olacak. Katılımcı firmaları doğru hedefe yönlendirecek olan fuar, sektöre imza atmaya hazırlanıyor.
 
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), 9. Uluslararası Boru Fuarı’nın en büyük destekleyicileri arasında yer alıyor. PCS Elektronik Genel Müdürü Mehmet Efe tarafından sunulacak, ‘HOLİDAY/SPARK Tahribatsız Muayene Deneyi (NDT)’ konulu seminer, 26 Mart Perşembe saat 14.00’de verilecek. Damla Makine Ali Özkale tarafından verilecek olan ‘Başarıya Kolay Ulaşmanın Püf Noktaları’ konulu seminer ise 28 Mart Cumartesi günü saat 13.30’da olacak ve ücretsiz olarak dinlenebilecek.
 
Girişin ücretsiz olduğu fuar, 26-28 Mart 2015 tarihlerinde 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilinecek.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom