Tuhafiyeciler Odası'ndan esnaf gezisi

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Belediye Çarşısında bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası esnaflarını Kurum Müdürleriyle buluşturdu.

Tuhafiyeciler Odası'ndan esnaf gezisi Güncel
Ziyarete, İl Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, İŞKUR Müdürü Yasemin Güler, Harput Vergi Dairesi Müdürü Şaban Çavuş, SGK İl Müdürü Ayhan Palaoğlu, Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem ve Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Mitat Ulaş katıldı.
 
Belediye Çarşısında bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası esnafları ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduklarını belirterek organizasyonu düzenleyen Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Mitat Ulaş’a teşekkür ettiler.
 
Esnaflar yaşadıkları sorunları bire bir kurum müdürlerine iletme imkanı bulurken Kurum Müdürleri esnafların sorunlarını dinleyerek sorunları çözümü konusunda esnaflara yardımcı olacaklarını söylediler.
 
Esnaf ziyaretinde açıklamalarda bulunan Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, esnaf ziyareti düzenleyen Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Mitat Ulaş’a ve ziyarete katılan kurum müdürlerine teşekkür ederek esnaflarımızın sorunlarını kendi mekânlarında dinleme imkânı bulduk diyerek açıklamasına şu şekilde devam etti:
 
“Belediye Çarşısında bulunan esnaflarımız ekonomik konuda çok büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Esnaflarımız yağışlı havalarda Belediye Çarşısında su aktığını söylediler bu durumda kendilerini çok olumsuz şekilde etkilediklerini söylediler. Esnaflarımızın sorunlarını bir dosya halinde Belediye Başkanımıza sunacağız. Bu konuyu mutlaka çözmemiz lazım. Elazığ’ın esnaflarının durumu işleri acısı Elazığ’ın durumu işleri acısı, Elazığ’ın büyümemesi kalkınmaması işler acısıdır. Elazığ’ın kurum müdürleri bir araya gelerek sorunları çözme konusunda gayret göstermelidir. Elazığ’ın büyümesi için, güçlenmesi için topyekün Elazığ’da bir seferberlik başlatmamız lazım” ifadelerine yer yerdi.
 
Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Mitat Ulaş’da ziyarete katılan İl Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, İŞKUR Müdürü Yasemin Güler, Harput Vergi Dairesi Müdürü Şaban Çavuş, SGK İl Müdürü Ayhan Palaoğlu, Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem’e teşekkür ederek ziyaretle esnaflarımızın sıkıntılarını, kurum müdürlerimiz birebir dinleme imkanı buldular diyerek açıklamasına şu şekilde devam etti:
 
“Esnaflarımız genel itibariyle sıkıntılarının işsizlik olduğunu söylediler. İşsizliğin giderilebilmesi için ilimize yatırımların olması lazım. Bizler her platformda bu konuları dile getiriyoruz. Esnaflarımız maddi olaraktan çok sıkıntı yaşıyorlar. Bizlerde oda olarak esnaflarımızın sıkıntıların giderilmesi için kurum müdürlerimiz ve Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımızla buluşturmak istedik”.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom