Elazığ'da kentsel dönüşüm paneli

Sosyal ve kültürel belediyecilik çalışmalarının yanı sıra bilimsel anlamda da çeşitli aktiviteler düzenleyen Elazığ Belediyesi, bu kapsamda önemli bir panele daha 28 Mart'ta ev sahipliği yapacak.

Elazığ'da kentsel dönüşüm paneli Güncel
Alanında söz sahibi akademik ve bürokratların konuşmacı olarak yer alacağı Kentsel Dönüşüm Paneli toplam 4 oturumda gerçekleşecek. 
 
BAŞKAN YANILMAZ OTURUM BAŞKANI 
Elazığ Akgün Otel’de 28 Mart Cumartesi günü saat 09.00’da başlayacak açılış programının ardından ilk oturum başkanlığını Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yapacak. 
 
Başkan Yanılmaz’ın başkanlığında gerçekleşecek olan birinci oturumda konuşmacı olarak Çevre Şehircilik Bakanlığı Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Hikmet Haspolatlı, AND Harita İmar Planlama ve İnşaat Mühendisliğinden Sinan Özcan, Nevşehir Koruma Kurul Üyesi Dr. Kadir Hakan Yazar katılacak.
 
İKİNCİ OTURUMA ÖZGÜR BAŞKANLIK YAPACAK 
Elazığ Belediyesi Başkan Yardımcısı Kazim Özgür’ün başkanlığını yapacağı ikinci oturumda ise Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yunus Aluç, Mekânsal Planlama Genel Müdürlüğü Kentsel Daire Başkanı Ayşegül Dinç Yalçın, Fırat Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Hasan Polat konuşmacı olarak yer alacaklar.
 
TOPLAM 4 OTURUM YAPILACAK 
Elazığ Belediyesi Etüt Proje Müdürü Mehmet Gedik’in üçüncü oturum başkanlığını yapacağı panele konuşmacı olarak, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Planlama ve Koordinasyon Daire Başkanlığından Süleyman Birhan, TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu ile Elazığ Belediyesi Kentsel Dönüşüm Stratejicisi F.Taner Öztekin katılacak. 
 
DÖRDÜNCÜ OTURUM BAŞKANI AKDEMİR 
Son oturum başkanlığını Fırat Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yrd. Doç. Dr İlhan Oğuz Akdemir’in yapacağı panele konuşmacı olarak İTÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sinan Mert Şener, İTÜ Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Özlem Özçevik ile İBB Şehir Planlama Müdür Yardımcısı Serkan Genç katılacak.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom