Çeyiz sandığında uyuşturucu

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada otobüs içerinde bulunan çeyiz sandığında 18 kilo kubar esrar ile valizlerdeki 7 kilo toz esrar maddesi narkotik köpeği Çivi'ye takıldı.

Çeyiz sandığında uyuşturucu Güncel
Uyuşturucu maddelerle ilgili 5 şüpheli gözaltına alındı. 
 
Edinilen bilgiye göre, Elazığ il jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler Elazığ- Diyarbakır ve Bingöl yolları üzerinde narkotik köpeği ile birlikte çalışma yaptı. Jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada Diyarbakır yolunda durdurulan bir otobüste Narkotik köpeği 'Çivi' arama yaptı. Çivi, karton kutuda bulunan çeyiz sandığına tepki verdi. Jandarma ekiplerinin otobüsten indirerek açtığı çeyiz sandığında 18 kilo satışa hazır kubar esrar ele geçirdi. Uygulamaya devam eden jandarma ekipleri, Diyarbakır yolunda başka bir otobüste de arama yaptı. Aramalarda narkotik köpeği Çivi bir valize tepki verdi. Açılan valizden 6 kilo toz esrar çıktı.
 
Çalışmasını Elazığ-Bingöl yolunda sürdüren jandarma, durdurduğu otobüslerde yine narkotik köpeği ile arama yaptı. Aramalarda köpeğin tepki verdiği valizden 1 kilo esrar maddesi çıktı.
 
Jandarma ekipleri tarafından 3 farklı araçta toplam 25 kilo esrar maddesi ele geçirilirken şüpheliler S.K., F.K., O.O., C.A. ve C.D. gözaltına alındı.
 
Gözaltına alınan 5 şüphelinin uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adliyeye sevk edildiği öğrenildi.
 
Olaylarla ilgili soruşturma devam ediyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom