Elektrik kesintisi Elazığ'da da mağdur etti

Türkiye geneli yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle Elazığ'da da çok sayıda iş yeri sahibi ve vatandaş mağdur oldu.

Elektrik kesintisi Elazığ'da da mağdur etti Güncel
Bazı iş yerleri üretime devam etmek için jeneratör kullanırken, trafik ışıklarının yanmaması da sürücüleri zor durumda bıraktı. 
 
Sabah saatlerinden itibaren Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintisi Elazığ’da da esnaf ve vatandaşları zor durumda bıraktı. Elektrik kesintisi nedeniyle trafik ışıklarının yanmaması sürücüleri de mağdur etti. Çok sayıda aracın yoğun şekilde kullandığı kavşaklarda ışıkların olmaması trafikte aksamalara neden oldu.
 
Elektriklerin çok sık gidip gelmesi nedeniyle cihazlarının bozulduğunu belirten Esnaflardan Orhan Karataş, kesinti nedeniyle mağdur olduklarını söyledi. Kuaförlük yapan Servet Yıldız ise elektrik kesintisi nedeniyle müşteri sıkıntısı yaşadığını ifade ederek, gelen müşterilere de elektrik kesintisi nedeniyle gerekli hizmeti veremediklerini vurguladı.
 
Fırıncı Tahir Çelik ise ekmek yaptıkları saatte kesinti yaşandığını bu nedenle üretim yapamadıklarını kaydetti. Çelik, "Elektrik faturalarımızı ödemediğimiz zaman hemen gelip kesiyorlar ama arıza olduğunda kimse ilgilenmiyor. Genel bir elektrik kesintisi var. Ara ara gidip geliyor. Bu da işlerimizi aksatıyor.
 
Komşularımız jeneratör kullanarak müşterilerinin mağdur olmaması için mücadele veriyor. Bu kesinti nedeniyle çok mağdur olduk" dedi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom