Belediyeden Habitat ile iş birliği

Elazığ Belediyesi ve Habitat ile iş birliği.

Belediyeden Habitat ile iş birliği Güncel
Yapmış olduğu panel ve sempozyumlarla dikkat çeken Elazığ Belediyesi yeni bir panele daha 3 Nisan Cuma günü ev sahipliği yapacak. Elazığ Belediyesi ve Habitat iş birliğiyle Belediye Kültür Merkezinde gerçekleşecek panel saat 14:00’de başlayacak ve sonrasında ise çeşitli projelerle ilgili protokol sözleşmesi imzalanacak.
 
İmza törenine Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın yanı sıra Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği Başkanı Sezai Hazır, Microsoft Kamu sektörü Çözümleri Müdürü Geray Aktimur, UNDP İstanbul Yöneticisi Hansın Doğan ile çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor. 
 
İmzalanacak olan iş birliği antlaşması sonrası gençler için “Geleceğini Tasarla Programı, Paramı Yönetebiliyorum Projesi, Bilişimde Genç Hareket Projesi, İnternetle Hayat Kolay Projesi, Geleceğini Şimdi Yönet Projesi” gibi çeşitli konu başlıklarında çeşitli eğitimler verilecek.
 
Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ve Elazığ Belediyesi Başkanlığı ortaklığında yürütülecek olan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Elazığ Belediyesi tarafından gerekli olan bilgisayar laboratuarı için mekân tahsisinin yanı sıra, oluşturulacak bilgisayar laboratuarında da her türlü teknik  donanımın güvenliği Elazığ Belediyesi tarafından sağlanıp, projeksiyon cihazı ile sunum perdesi gibi çeşitli teknik donanımlarda yine belediye tarafından temin edilecek.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom