Elazığ'da 'Sessiz kitap okuma' etkinliği

Elazığ'da kütüphane haftası nediyle vatandaşlara ücretsiz kitap dağıtımı yapılarak 'Sessiz kitap okuma' etkinliği düzenlendi.

Elazığ'da 'Sessiz kitap okuma' etkinliği Güncel
30 Mart-5 Nisan Kütüphane Haftası etkinlikleri çerçevesinde İl Kültürü Turizm ve Halk Kütüphanesi tarafından 'Sessiz kitap okuma' etkinliği gerçekleştirildi.
 
İzzetpaşa Meydanı'nda gerçekleştirilen kitap okuma etkinliği öncesi İl Halk Kütüphanesi tarafından ücretsiz olarak vatandaşlara ve öğrencilere kitap dağıtımı yapıldı. Daha sonra meydanda oturan vatandaşların katılım ile sesiz kitap okuma etkinliği başlatıldı. Etkinliğe İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk ile İl Halk Kütüphanesi Müdürü Ahmet Pirinçci de katıldı.
 
Etkinlikle ilgili bilgi veren Kütüphane Müdürü Ahmet Pirinçci, "30 Mart-5 Nisan arasında kutladığımız Kütüphane Haftası nedeniyle bugünde sessiz kitap okuma etkinliği yapıyoruz. Amacımız dikkat çekerek okumayı yaygınlaştırmak insanları kütüphaneye çekmektir. Hafta boyunca benzer programlarımız devam edecek. Elazığ'da iki tane kütüphanemiz var halkımızın gelmesini bekliyoruz" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom