Elazığlı Prof. Tunceli Rektörü...

Prof. Dr Ubeyde İpek, Tunceli Üniversitesinin yeni Rektörü oldu.

Elazığlı Prof. Tunceli Rektörü... Güncel
Tunceli Üniversitesinde geçtiğimiz haftalarda yapılan Rektörlük seçimlerinden birinci olarak ayrılan ve daha sonra Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından gerçekleştirilen mülakatın ardından da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a YÖK’ten 1.sırada olarak sunulan Prof. Dr Ubeyde İpek, Tunceli Üniversitesinin yeni  Rektörü oldu.
 
Fırat Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı olan ve bilimsel çalışmalarıyla dikkat çeken Prof. Dr Ubeyde İpek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın atama yapmasıyla birlikte bundan sonraki süreçte Tunceli Üniversitesi Rektörü olarak görev yapacak. 
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tunceli Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr İpek’i atarken, beraberinde beş üniversiteye daha Rektör ataması gerçekleştirdi. Erdoğan, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr Yusuf Ulcay’ı, Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Eyüp Ertuğrul Karsak’ı Harran Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’ı, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mahmut Ak’ı, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden Prof. Dr. Peyami Battal’ı atadı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom