Elazığ'da polis haftası kutlamaları

Emniyet teşkilatının 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek ile Polis Okulu Müdürü Nurettin Önsoy, Vali Murat Zorluoğlu'nu ziyaret etti.

Elazığ'da polis haftası kutlamaları Güncel
Emniyet teşkilatının 170. kuruluş yıldönümü Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da çeşitli etkinlikler kutlanıyor. Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Zülfi Ağar Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Nurettin Önsoy, müdür yardımcıları, emniyet mensupları ve polis okulu öğrencileri, Vali Murat Zorluoğlu'nu ziyaret ederek çiçek verdi. 
 
Ziyarette konuşan Vali Zorluoğlu, "Türk polisi her manada çok büyük ilerlemeler kaydetti. Çağdaş, demokrasiye, hukukun üstünlüğüne bağlı, insan haklarına her şartlarda özen gösteren bir teşkilat. İnşallah polis teşkilatımız daha nice 170 yıllara huzur ve güven içerisinde girer. Bu hafta polis haftası, çeşitli etkinliklerimiz olacak. Emniyet teşkilatı bizim için tabiri caiz ise evladımız gibidir. Bizim için yeri, önemi, özelliği farklı bir teşkilat. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada teşkilatımıza her türlü desteği vermeye gayret göstereceğiz" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom