Cip mesire alanı yeniden düzenleniyor

Başkan Mücahit Yanılmaz'ın Marka Şehir Elazığ İçin Çözüm Planları arasında bulunan Cip Barajı Mesire alanının yeniden rekreasyon alanı hayata geçiyor.

Cip mesire alanı yeniden düzenleniyor Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Marka Şehir Elazığ İçin Çözüm Planları arasında bulunan Cip Barajı Mesire alanının yeniden rekreasyon alanı olarak düzenlenip halkın hizmetine sunulması projesi hayata geçiyor.

Başkan Mücahit Yanılmaz ile Belediye Başkan Yardımcıları M. Asım Nazırlı, Kazim Özgür, Mahmut Varol ve birim müdürleri Cip Mesire alanında incelemelerde bulundu.
 
Yapılan protokolle Elazığ Belediyesi’ne devredilen Cip Mesire alanında teknik bir inceleme yapan Başkan Yanılmaz, kısa bir süre sonra bu alanın yeniden düzenleneceğini ve projesine başlanacağını kaydetti.
 
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, toplam 424 dekarlık alanda Cami, Seyir Terasları, Cafeterya, Piknik Masalarının olacağını belirterek açıklamasında şunları söyledi:
 
“Marka Şehir Elazığ İçin Çözüm planlarımız arasında yer alan Cip Barajı Mesire alanının yeniden rekreasyon alanı olarak düzenlenmesi çalışmalarımızda sona geldik. Başkan Yardımcılarımız ve ilgili birim müdürlerimizle alanda incelemelerimizi yaptık. Kısa sürede projemizi hemşehrilerimizle paylaşacağız.”
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom