Çöp Evde Yaşayan Kadın

Elazığ’da çöp yığınları içindeki evinde yalnız yaşayan Fatma Koç, komşularının haber vermesi üzerine hastaneye götürmek için evine gelen polislere direndi.

Çöp Evde Yaşayan Kadın Güncel
Elazığ'da tek odalı ve çöp yığınları içindeki evinde yalnız yaşayan 75 yaşındaki Fatma Koç, komşularının haber vermesi üzerine hastaneye götürmek için evine gelen polislere direndi. Polis, ikna edemediği Koç'un evinden ayrılmak zorunda kaldı.
 
Kızılay Mahallesi İsfahan Sokak'ta tek odalı, çöp dolu evde yalnız yaşayan Fatma Koç'un durumunun her geçen gün kötüleşmesi üzerine komşuları polise başvurdu. Bu zamana kadar komşularının yardımıyla yaşamını sürdüren Koç'un evine Elazığ Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri gitti. Çöp içinde bulunan evi gören polis, akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen Fatma Koç'u sağlık kontrolünden geçirmek için hastaneye götürmek istedi. Kulakları iyi duymayan ve Koç, polise hastaneye gitmek istemediğini belirterek evine girdikten sonra, kapıyı kapattı.
 
Komşularının yardımıyla kapıyı açtıran polis uzun süre Fatma Koç'u hastaneye götürmeye ikna etmek için çaba harcadı. Ancak yaşlı kadın bir türlü ikna edilemedi. Polisler, evden ayrılırken Koç'a bundan sonra yiyecek desteği verileceğini belirterek, hastaneye götürülmesi için daha sonra yeniden geleceklerini belirterek evden ayrıldı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom