Elazığ Oda Başkanlarından FKA'ya ziyaret

Elazığ Oda Başkanları, Malatya Bölge Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut ÖZTOP'u makamında ziyaret ettiler.

Elazığ Oda Başkanlarından FKA'ya ziyaret Güncel
Elazığ Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mitat ULAŞ, Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf odası Başkanı Nizamettin TÜRKOĞLU, Elazığ Bakırcılar ve Züccaciyeciler Esnaf odası Başkanı Alaaddin TANYILDIZI, Elazığ Madeni İmalatçılar ve Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mevlüt TAŞDÖĞEN ile birlikte Malatya Bölge Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut ÖZTOP’u makamında ziyaret ettiler.
 
Ziyarette açıklamalarda bulunan Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut ÖZTOP, ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduğunu belirterek esnaf odaları sürekli istişare içinde olduklarını ve Fırat Kalkınma Ajansı olarak esnafların yanında olduklarını söyledi.
 
Elazığ Oda Başkanları da; bugün Genel Sekreterimizi ziyaret etmek istediklerini söyleyerek Fırat Kalkınma Ajansı bölgemizde çok güzel hizmetler yapıyor yapmaya devam edeceğimize inancımız tamdır dediler. 
 
Elazığ Oda Başkanları Mitat ULAŞ, Nizamettin TÜRKOĞLU, Alaaddin TANYILDIZI ve Mevlüt TAŞDÖĞEN ayrıca Fırat Kalkınma Ajansı Elazığ il Başkanı Abdulvahap YOĞUNLU’yu da ziyaret ettiler.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom