Gakkoş 40 Kişi ile Hollanda Kampına Gidiyor

Spor Toto Süper Lig takımlarından Elazığspor'un yarın başlayacak Hollanda kampına 26 futbolcu ile katılacağı belirtildi.

Gakkoş 40 Kişi ile Hollanda Kampına Gidiyor Spor
Elazığspor Genel Menajeri Özgür Öztürk, Hollanda'nın Hoenderloo şehrinde Hollanda Milli Takımı'nın kamp yaptığı Golden Tullip Oteli'nde yapacakları kamp ile ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını belirterek, "Son derece verimli geçecek bir kamp programı hazırlandı. Bu kamp döneminin sonunda takımın lige önemli ölçüde hazır olacağına inanıyoruz" dedi. 
 
Hollanda kampı kadrosunun dört teknik heyet, bir idari menajer, bir genel menajer, bir sosyal danışman, bir tercüman, iki malzemeci, üç masör, bir aşçı ve 26 futbolcu olmak üzere toplam 40 kişiden oluşacağını belirten Genel Menajer Öztürk, " Elazığ'daki hazırlık kampı çalışmalarını tamamlayan futbolcularımıza teknik direktörümüz tarafından iki gün izin verildi. Pazartesi günü İstanbul'da toplanacak olan kafile salı günü saat 11.00'de İstanbul'dan Hollanda'ya gidecek. Burada Amsterdam'a 1,5 saat mesafedeki Hoenderloo kentine geçecek olan kafilemiz Hollanda milli takımının kamp yaptığı Golden Tullip Oteli'ne geçecek ve 18 gün sürecek olan ikinci etap hazırlık kampına başlayacak. Kamp süresi içinde takıma katılacak yeni isimler olabileceği gibi takımdan gönderilecek isimler de olabilecek. Ancak şunun kesinlikle bilinmesini istiyorum. Takım bu kampın sonunda yeni sezona çok önemli bir şekilde hazır hale gelmiş olacak.
 
Zaten bu kampın sonunda ülkemize dönecek ve Ankara'da düzenlenecek TSYD turnuvasına katılacağız.Elazığspor'un lig öncesi en önemli imtihanı olacak bu turnuvada kendimizi çok daha iyi görme imkanı bulacağız" diye konuştu
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom