Recep Akdağdan Başkan Yanılmaz'a ziyaret

Bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a gelen Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, Elazığ Belediyesi'ni ziyaret ederek, önemli açıklamalarda bulundu.

Recep Akdağdan Başkan Yanılmaz'a ziyaret Güncel
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz tarafından karşılanan Bakan Akdağ, Türkiye'nin 7 Haziran seçimlerinden de istikrarı devam etme kararını göstereceğine inandığını belirterek, "Türkiye'de güçlü bir iktidarı devam ettirmek, AK Parti iktidarları döneminde yaptığımız hizmetlerin sürekliliğini sağlamak açısından gerçekten çok önemlidir. AK Parti'nin karşısındaki partiler adeta adı konmamış Meclis dışı koalisyonu yürütüyorlar. Birbirleriyle oldukça yakın hareket ediyorlar. Hepsinin hedefinde de AK Parti var. Çünkü ancak AK Partiyi zayıflatarak kendilerine bir güç alanı bulabileceklerini düşünüyorlar" diye konuştu. Ak Parti İl Başkanı Nusret Çoban’ın da bulunduğu görüşmede, bu seçimlerden de Ak Parti yüzünün akıyla çıkacağına inandığını belirten Akdağ, "AK Parti olarak millete hizmete devam edeceğiz. Elazığ'dan da sandıklardan çok güçlü bir şekilde çıkacağımıza inanıyorum" dedi.
 
Başkan Yanılmaz ise Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ'ı Elazığ'da ağırlamaktan onur duyduğunu ifade ederek, Akdağ'ın yöneticilik anlamında kendileri için idol olduğunu söyledi. 
 
Akdağ'ın ülkeyi sağlık alanında çukurdan çıkararak, dünya standartlarının üzerine çıkardığını dile getiren Başkan Yanılmaz, "Sayın Akdağ bizim için bir rehberdir. Bu nedenle Sayın Bakanımızla geçirdiğim her an benim için bir kazanımdır" dedi.
 
"ELAZIĞ 4 MİLLETVEKİLİYLE MECLİS'İN GÜCÜNE GÜÇ KATACAKTIR"
Seçim dönemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Başkan Yanılmaz, "İnanıyorum ki bu dönem ülkenin geleceği açısından emin dayanaklara oturtulan bir dönem olacaktır. AK Parti olarak Türkiye'de Başkanlık sistemini de getirecek yapının oluşacağı bir dönem olacaktır. İnşallah Elazığ 4-0'lık bir sonuçla Meclis'in gücüne güç katacaktır" şeklinde konuştu.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom