Fen işleri müdürlüğü baharı hızlı karşıladı

Elazığ Belediyesi kış mevsiminin ardından tahribata uğrayan cadde ve sokaklarda bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Fen işleri müdürlüğü baharı hızlı karşıladı Güncel
Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, programlanan çalışmalarını 153 Beyaz Masa'ya gelen ihbar ve talepleri de dikkate alarak, şehrin dört bir yanında gerçekleştiriyorlar. 
 
Bir yıllık süreçte önceki yıla oranla asfalt çalışmalarında rekor kıran ve planlanan çalışmanın 5 katı oranında 760 bin metrekare asfalt serimi gerçekleştiren Elazığ Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte asfalt döküm, bakım-onarımı ile kaldırım bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı.
 5 yıllık hizmet sürecinde ulaşılmadık hiç bir nokta bırakmayarak, şehre eşit hizmet ulaştırmayı amaçlayan Elazığ Belediyesi, 2015 yılında da önemli bir oranda asfalt üretim ve serimi gerçekleştirmeyi hedefliyor. 
 
Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, mevsim şartları nedeniyle cadde ve sokaklarda oluşan çukurları, sıcak asfaltla kaplarken, kırılan tahrip olan parke taşları ile bordürler de bakım ve onarımdan geçiriliyor. 
 
Öte yandan Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Yunus Emre Bulvarı, Fatih Ahmet Baba Bulvarı ile Abdullahpaşa Mahallesi 262. Sokak'ta gerçekleştirdiği orta refüj bordür-parke yenileme çalışmalarını tamamladı. İhtiyaç duyulan tüm noktalarda çalışmalarını sürdüren ekipler, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda ise çalışmalarına devam ediyor. 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom