CHP Elazığ'da seçim bürosu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili adayları Elazığ Havalimanı'nda partilileri tarafından karşılanmasının ardından konvoylarla geldikleri kent merkezinde seçim bürosunun açılışını yaptı.

CHP Elazığ'da seçim bürosu açtı Siyaset
CHP Elazığ il teşkilatı tarafından milletvekilleri adayları havalimanında karşılandı. Havalimanından konvoy halinde kent merkezine gelen milletvekili adayları Feyzi Septioğlu, Yaşar Karabulut, Fadime Yılmaz ve Mustafa Yavuz'un ve partililer Elazığ'da Merkez İzzetpaşa Cami yanında bulunan CHP seçim bürosunun açılışına katıldı. Milletvekili adayları ve CHP Elazığ İl Başkanı Mustafa Ünsal Karatepe tarafından seçim merkezinin kurdelesi kesilerek açılışı yapıldı.
 
Açılış sonrası konuşan CHP lazığ İl Başkanı Mustafa Ünsal Karatepe, "Bugün burada Cumhuriyet Halk Partisi'nin 40 yıl boyunca, milletvekili çıkaramadığını herkes biliyor ve Elazığ kamuoyu şuna şahit olsun, biz milletvekillerimizi bin araçlık konvoy ile Elazığ tarihinde görülmemiş bir hizmetle, görülmemiş bir coşkuyla karşıladık" dedi.
 
CHP Elazığ 1. sıra milletvekili adayı Feyzi Septioğlu da, Elazığlıların vefakar ve kadirşinas olduklarını, hiçbir hizmeti unutmadıklarını belirterek şöyle konuştu:
 
"Elazığlılar duyguları doğrultusunda hareket ederler. Kısmen aldandıkları dönemlerde, duygusal hareket ettiklerinden ötürü olmuştur. Ama bugün Elazığlıları hakikaten kararlı gördüm. Bize destek vereceklerini gördüm, buna inandım. Çünkü geçmişte beraber görev yaptığımız 20 yılı aşkın DYP bünyesindeki arkadaşların hepsini burada gördüm. Bu bir vefanın, bir geçmişin, bir kadirşinaslığın ispatıdır. Dolayısıyla, ben gayet samimi buldum. Biz bu engelleri aşacağız. CHP iktidarında Elazığ'a yörenin çocuğu olan bir genel başkanın desteğiyle her türlü hizmete rahatlık getireceğine inanıyorum.Bu yolda mücadele vereceğiz."
 
Konuşmaların ardından milletvekili adayları, seçim bürosunda bulunan partililer ile bir araya gelerek sohbet etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom