Emlakçılara büyük fırsat!

Türkiye'nin önde gelen emlak sitelerinin abonelik fiyatlarını arttırmalarına karşın Elazığemlak.com.tr sitesi, abonelik ücreti talep etmeden Elazığ'daki emlakçıları, bir araya getiriyor.

Emlakçılara büyük fırsat! Ekonomi
Elazığemlak.com.tr sitesinin yöneticisi  Hasan Bak yaptığı açıklamada, amaçlarının Elazığ'da faaliyet gösteren tüm emlakçıları, Elazığemlak.com.tr çatısı altında toplamak olduğunu kaydetti. 
 
Hasan Bak açıklamasında emlak sektöründe yurt genelinde söz sahibi emlak sitelerinin yeni bir düzenlemeye gittiklerini belirterek, "Söz konusu emlak sitelerinin oldukça yüksek fiyatlarla sağladığı yıllık abonelik hizmetine karşın, biz emlakçılarımızdan yıllık abonelik ücreti talep etmiyoruz. Elazığ'a hizmet noktasında bu sektörde önemli bir paya sahibiz. Amacımız Elazığemlak.com.tr  olarak, Elazığlıların emlak sektöründeki tek buluşma noktası olabilmektir. Elazığemlak.com.tr sağlam altyapısıyla sadece Elazığ'da değil, yurt genelinde de hizmet verebilecek durumdadır. Her geçen gün büyüttüğümüz hizmet anlayışımızla hem emlakçılarımıza, hem de şehrimize katkı sağlamayı hedefliyoruz" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom