Teşvik Yasası Açıklaması

Yeni Teşvik Yasası’nın yürürlüğe girmesiyle birlikte Elazığ’a dört yıl daha sigorta prim desteği hakkı verildiğini belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı, yeni Teşvik Yasası ile birlikte Elazığ’a

Teşvik Yasası Açıklaması Siyaset
Yeni Teşvik Yasası'nın yürürlüğe girmesiyle birlikte Elazığ'a dört yıl daha sigorta prim desteği hakkı verildiğini belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı, yeni Teşvik Yasası ile birlikte Elazığ'a daha çok istihdam olanağı doğduğunu söyledi.
 
AK Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı, kamuoyunun merakla beklediği Teşvik Yasası'nın Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdiğini belirterek, sigorta primi teşviklerini kapsayan yeni yasanın hayırlı olmasını diledi. İl Başkanı Açıkkapı, Teşvik Yasası'nın Elazığ için 31 Aralık 2016'ya kadar uzatıldığını açıkladı. Uzun zamandır merakla beklenen kararın Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdiğini belirten Açıkkapı, yasanın 1 Ocak 2013'ten itibaren geçerli olacağını söyledi.
 
Açıkkapı, gelişmişlik açısından 4. bölgede yer alan Elazığ'a yeni Teşvik Yasası ile birlikte daha çok istihdam olanağı doğduğunu söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom