’Altın Kayısı’ya katılacak sporcular belli oldu

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 5. kez düzenlenecek Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası'na katılacak sporcular belli oldu.

’Altın Kayısı’ya katılacak sporcular belli oldu
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 5. kez düzenlenecek Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası’na katılacak sporcular belli oldu.

Yurt dışından katılım sayısı bu yıl ilk defa 70 sporcuya ulaşırken, dağıtılacak toplam ödülün 50 bin lira olacağı açıklandı. Geçtiğimiz yıl 460 sporcunun katıldığı organizasyonda yabancıların başvuru süresi devam ediyor. 5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası bu yıl ilk kez 25-30 Ağustos tarihleri arasında Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Fuayesinde yapılacak. Türkiye’nin önemli Satranç turnuvalarından biri olan organizasyonda yurt dışından ve il dışından katılan sporcular için ücretsiz konaklama hizmeti verilecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...