Cadde ve sokaklar yenileniyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt serim-onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Cadde ve sokaklar yenileniyor Güncel
Mevsim koşullarının uygun hale gelmesinin ardından Elazığ'ın her noktasına ulaşmak için yoğun bir çalışma temposu içine giren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan asfalt yenileme çalışmaları gerçekleştirirken, bir yandan da onarım çalışmalarını yürütüyor.
 
Ekipler çalışmaları doğrultusunda Vali Fahri Bey Caddesi-Dörtyol Kavşağı arasında asfalt yenileme çalışması başlattı. Kültür Park çevresindeki caddelerde de asfalt çalışmalarını sürdüren ekipler, şehir içi trafiği rahatlatmak amacıyla merkezde başlattığı kavşak düzenleme çalışmaları doğrultusunda Dörtyol Kavşağı'nda da düzenleme çalışmalarına başladı.
 
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Mustafapaşa Mahallesi ve Hicret Mahallesi'nde başlattığı asfalt bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor. 
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, kentin daha modern bir görünüm kazanması, vatandaşa daha kaliteli bir yaşam alanı sunulması amacıyla çalışmaların devam edeceği belirtildi. Asfalt serim-onarım çalışmalarında bir yıllık dönemde ciddi adımlar atıldığı ifade edilen açıklamada, bu çalışmaların hız kesmeden devam edeceği kaydedildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom