Anadolu'nun 21 Şehrini Tiran'a Bağlıyor

Arnavutluk'un başkenti Tiran'a seferlerini 2 Eylül'den itibaren başlatacak.

Anadolu'nun 21 Şehrini Tiran'a Bağlıyor Güncel
Pegasus Hava Yolları, Arnavutluk'un başkenti Tiran'a seferlerini 2 Eylül'den itibaren başlatacak. Bilet ücretleri 33,99 Euro'dan başlayan uçuşlar, haftanın 5 günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleştirilecek.
 
Uçuşlar, Tiran'a; Pazartesi ve Perşembe günleri 14.50 ve Tiran'dan 16.15'te, Salı, Cuma ve Pazar günleri de İstanbul Sabiha Gökçen'den 10.15 ve Tiran'dan 11.40'da olmak üzere karşılıklı düzenlenecek. Yeni uçuş noktası Tiran ile birlikte Pegasus'un yurt dışı uçuş noktalarının sayısı 43'e ulaşıyor. Uçuş ağı da Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Kafkaslarda yer alan 30 ülkede toplam 72 noktaya çıkıyor.
 
PEGASUS, TİRAN'I 46 NOKTAYA BAĞLIYOR
 
Pegasus, Tiran'ı yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Ankara, Elazığ, Şanlıurfa, Alanya Gazipaşa, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya Zafer, Malatya, Nevşehir, Samsun, Trabzon ve Sivas, yurt dışında ise Almati, Amsterdam, Stockholm, Beyrut, Berlin, Bükreş, Bişkek, Köln, Kopenhag, Doha, Donetsk, Dubai, Kuzey Kıbrıs, Bakü, Kharkiv, Lyon, Tahran, Krasnodar, Marsilya, Omsk, Üsküp, Londra, Nürnberg, Tiflis, Tel Aviv olmak üzere toplamda 46 noktaya bağlantılı olarak uçuracak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom