İBİK DAYI en iyi radyo programı seçildi

Özel Bilgem Okulları tarafından 350 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen anket sonucunda, mahalli yazılı ve görsel basının "En Beğenilen'leri" seçildi.

İBİK DAYI en iyi radyo programı seçildi Güncel

Öğrencilerin mahalli basına karşı ilgilerini artırmak amacıyla 'Okulları Basınla Buluşturma Projesi' kapsamında düzenlenen anket  sonucunda; En İyi Köşe Yazarı dalında Günışığı Gazetesi köşe yazarı  Mehmet Karaaslan, “En İyi Radyo Programı” dalında  Radyo FM 23 Radyoda Hafta Sonu programı Hasan Bak ile İbik Dayı,  “En İyi Radyo Haber Programı” dalında  Ezgi Radyo ve  Ahmet Paki Kaymaz, “En İyi Haber Programı” dalında Kanal 23 televizyonundan  Ali Kaya,  “En İyi Spor Programı” dalında Kanal E Maraton programı yapımcısı ve sunucusu Coşkun Kamaç, “En İyi Yerel Gazete” dalında Turan Gazetesi, “En İyi Güncel Program” dalında ise  Kanal 23 televizyonu  “Eğitime Bakış” programı ile  Uğur İnceoğlu seçildi.

Ödül törenine Özel Bilgem Okulları Yönetim Kurulu Üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve basın mensupları katıldı. Tören ‘En Beğenilenler'e’ plaketlerinin verilmesiyle sona erdi.

 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom