Emniyette huzur toplantıları devam ediyor

Huzur toplantılarında mahallelilerle buluşan Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, halkın güvenliği ve genel asayişin temini için mahalle sakinleriyle her zaman diyaloğa önem verdiğini söyledi.

Emniyette huzur toplantıları devam ediyor Güncel
Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, huzur toplantıları kapsamında Ulukent Mahallesi sakinleriyle bira araya geldi. Ulukent Mahallesi Muhtarı Ayhan Atlan ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Emniyet Müdürü İşlek, genel güvenlik, asayiş ve trafik konuları hakkında görüş alış verişinde bulundu.
 
Halkın güvenliği ve genel asayişin temini için mahalle sakinleriyle her zaman diyaloğa önem verdiklerini belirten Emniyet Müdürü İşlek," Bu tür toplantıları belirli aralıklarla Elazığ’ın diğer bölgelerinde de devam edeceğiz. Elazığ'da tüm vatandaşlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Biz, sizlere hizmet etmek için buradayız” dedi.
 
Mahalle sakinleri de emniyet birimlerinin yaptığı çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, sorunlarını Emniyet Müdürü İşlek'e aktardı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom