Elazığ'da 19 Mayıs kutlamaları

Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile etkinlik düzenlendi.

Elazığ'da 19 Mayıs kutlamaları Güncel
Elazığ'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında öğretmenevi önünde çelenk koyma programı düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar ve öğrencilerin katıldığı programda Atatürk anıtına çelenk konulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.
 
Son yıllarda artık daha çok gençlerin ve halkın katıldığı törenler yapılmaya başlandığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, "Biz de bugün 19 Mayıs'ı burada kutluyoruz ama sadece 1 güne sığdırmadık, çok daha geniş kapsamlı kutluyoruz. Kutlamalara 15 Mayıs'ta başladık. Donanımlı sportif gösteriler, yarışmalar, sergi açılışı ve konserlerle haftayı kutluyoruz" dedi.
 
Geçmişte 1 günde kutladıkları 19 Mayıs'ı haftaya yaydıklarını da aktaran Acar, "Bizim için 19 Mayıs çok anlamlı. Kurtuluş Savaşı'nın bir nevi başlangıcı olan 19 Mayıs'ı ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, gençlere armağan etti" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...