FKA’dan MÜSİAD’a ziyaret

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP, MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK' e iadei ziyaret gerçekleştirdi. MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK ziyarette yeni teşvik yasasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FKA’dan MÜSİAD’a ziyaret Güncel
Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP, MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK’ e iadei ziyaret gerçekleştirdi. MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK ziyarette yeni teşvik yasasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 
MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı İbrahim GÖK, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP ve beraberindeki heyeti ağırladı.Ziyarette bir değerlendirme yapan Genel Sekreter Vekili ÖZTOP, ajans olarak Sivil toplum kuruluşlarıyla zaman zaman bir araya geldiklerini anımsatarak, Elazığ’ın kalkınması için birlikte çalıştıklarını kaydetti.MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK de konuşmasında Fırat Kalkınma Ajansı’ndan daha fazla faydalanılması gerektiğinin altını çizdi.Yeni Teşvik Yasasıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Başkan GÖK, yeni yasanın istenilen sonuçları doğurmadığını savundu. GÖK; “Yeni Teşvik Yasası İstenilen Gibi Olmadı” dedi.
 
Konuşmaların ardından ziyaret anısına karşılıklı hediyeler verildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom