Elaziz Mutfağı hizmete açıldı

Elaziz Mutfağı Yöresel Ev Yemekleri Kültür Mahallesi Şehit İdris Doğan Caddesi’nde açıldı.

Elaziz Mutfağı hizmete açıldı Güncel

Açılışa, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemil Erdem, ETSO Başkan Adayı Asilhan Aslan, İş adamları Haluk Sertkaya, Aytunç Sunguroğlu, Avukat İbrahim Gök, Yusuf Zeki Kılışçı ve çok sayıda davetliler katıldı.

Elaziz Mutfağı İşletme Yetkilisi Şenay Keke, yaptığı yöresel yemeklerin çevresinde çok beğenildiğini ve bu düşünce ile İŞKUR’dan girişimcilik kursuna katıldığını, yine bu işte KOSGEB’in desteklerinden de faydalanabileceğine inandığını belirtti. Ayrıca desteklerini benden esirgemeyen Değerli Ağabeyim Haluk Bey’in desteğiyle de bu işyerini açtığını kaydetti.  Keke, kadınlara da seslenerek: "Güzel şeyler yapıyorlarsa cesaretli olsunlar, ayağa kalkıp yapsınlar” dedi.

Okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar eşliğinde açılışı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemil Erdem, ETSO Başkan Adayı Asilhan Aslan, İşletme yetkilisi Şenay Keke ve İş adamı Haluk Sertkaya yaptı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...