Kültür Park'ta Emrah Güllü rüzgarı

Elazığ'ın yeni yaşam merkezi Kültür Park'ın açılış kutlamaları büyük bir coşkuyla sürüyor. 7'den 70'e binlerce Elazığlının buluştuğu Kültür Park'ta Emrah Güllü rüzgârı esti.

Kültür Park'ta Emrah Güllü rüzgarı Güncel
Muhteşem bir törenle hizmete sunulan Elazığlının yeni yaşam merkezi Kültür Park'ta kutlamalar büyük bir coşkuyla devam ediyor. Elazığ'ın sevilen yüzü ve kültür elçisi Fatih Çakar'ın sunduğu 'Bil Kazan' yarışmasıyla başlayan kutlamalarda, Elazığlılar oldukça keyifli vakit geçirme fırsatı buldular. Davulcunun tokmağını vurmasıyla sahne alan Elazığ Belediyesi Halk Oyunları ekibi de muhteşem bir gösteri sundu.
 
Alanı tıklım tıklım dolduran Elazığlıların coşkusu, Emrah'ın sahne almasıyla daha da arttı. Elazığ musikisinin birbirinden özel eserlerini seslendirerek konserine başlayan Emrah Güllü, ilerleyen dakikalarda müziğin ritmini artırdı. Elazığlılar, hareketli halk müziği eserleriyle halaylar çekerek, kutlamalara katıldılar.
 
Kültür Park'ta yaşanan coşkuya ortak olan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Emrah Güllü'ye övgülerde bulunarak, "Kardeşimiz katıldığı yarışma programında sadece sesiyle değil, sahnedeki duruşuyla da tüm Türkiye'den takdir topladı. O Ses Türkiye, işte bu ses oldu. Emrah kardeşimiz sadece Elazığ'da değil, Türkiye'de ve yurt dışında da kendini ispatlayacaktır. Ben buna inanıyorum. Bizim Belediye olarak bütün desteğimiz onunla birlikte olacaktır" diye konuştu.
 
BAŞKANDAN RAMAZAN MÜJDESİ
Kültür Park'ın Elazığlılara hayırlı olması dileklerini yineleyen Başkan Yanılmaz, "Kültür Park, Elazığ'ın yeni yaşam merkezi ve kültür merkezi oldu. Burada etkinliklerimiz devam edecek. Ramazan ayı süresince Kültür Park'ta her akşam farklı etkinliklerle sizlerle birlikte olacağız" dedi.
 
Elazığ'ın gururu Emrah Güllü ise katıldığı yarışma programında kendisine büyük destek sağlayan Başkan Yanılmaz'a bir kez daha teşekkür ederek, "Sayın Başkanımız bana çok büyük destek verdi. Kendisine minnet borçluyum. Her zaman, her yerde Elazığ'ı ve Elazığlıyı yalnız bırakmadığı için Başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
Kutlamalar, konuşmaların ardından Emrah Güllü'nün seslendirdiği hareketli parçalar ve halaylar eşliğinde ilerleyen saatlere kadar devam etti.
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, tüm halkımızın davetli olduğu kutlamaların, 27 Mayıs saat 19.00'da Elazığ Belediyesi Kürsübaşı ekibinin müzik ziyafeti ve çeşitli sürprizlerle devam edeceği belirtildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom