Motorcular büyük beğeni topladı

Elazığ'ın Keban ilçesinde yarın yapılacak olan Türkiye Su Jeti ve Flyboard şampiyonası öncesi kent meydanında tehlikeli şovlar yapan motorcular büyük beğeni topladı.

Motorcular büyük beğeni topladı Spor
Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası 2. Ayak karşılaşmaları yarın Elazığ’ın Keban ilçesinde yapılacak. Şampiyonaya vatandaşları davet etmek için bugün ket merkezinde Ahmet Aytar Meydanında motosikletli akrobasi gösterileri yapıldı. Motorcular, bir birinden tehlikeli hareketleri yaparak izleyenleri etkilemeyi başardı.
 
Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, “Türkiye Motosiklet Federasyonu olarak ilkini Bodrum’da gerçekleştirdiğimiz Türkiye Su Jeti şampiyonası ile Flyboard şampiyonasının ikinci etabını Elazığ’ın Keban İlçesi’nde gerçekleştirmek üzere geldik. Türkiye’nin dört bir yanından gelen sporcularımızla ve dünyanın en profesyonel jetleri ile yapacakları yarışlara çok iyi hazırlandık. Umut ediyorum ki yarın herkes Keban İlçesi’ne gelir. Herkesi özellikle bu organizasyona davet ediyoruz” dedi.
 
Türkiye’de 2’incisi düzenlenen bir organizasyon olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar ise, “Çok büyük emekler ve gayretler gereken çalışmalar. Bu organizasyonun Elazığ’da yapılmasından dolayı teşekkür ediyorum. Yarışmalardan bir gün önce bugün çok güzel motor gösterileri yapıldı” diye konuştu.
 
Konuşmaların ardından halk oyunları ekipleri de gösteride bulunmasının ardından motorcular yarın yapılacak şampiyona için Keban İlçesi’ne doğru yola çıktı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom