Su jeti ve flyboard şampiyonası sona erdi

​Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF), tarafından Elazığ'ın Keban ilçesinde düzenlenen Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası 2. etap yarışlarının ardından ödül töreni ile sona erdi.

Su jeti ve flyboard şampiyonası sona erdi Spor

Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Keban Kaymakamlığı ve belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle Türkiye Motosiklet Federasyonu ev sahipliğindeki Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası 2. ayak yarışları Keban Barajı koruluk alanında gerçekleştirildi. Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası yarışmalarının 2. etabında yarışmacılar Pro Open, Bayanlar Kupası, Flybord, TMF Kupası dallarında hünerlerini sergiledi. Yarışların 2. etabının tamamlanması sonrası yarışmada çeşitli dallarda derece alan sporculara plaketleri verildi. Milli sporcu Ali Komşusu TMF kupası dahil toplamda dört ödül alarak en çok ödül alan yarışmacı olurken, standart 1 alanında birinci Sertaç Şahan Şefkatlioğlu, Standart 2 alanında birinci Kaan Şanver, Standart 3 alanında birinci Özkan Piro, Free Style alanında birinci Ali Komşusu, Pro Open alanında birinci  Özkan Piro, TMF kupasında birinci Ali Komşusu, bayanlar kupasında birinci Ahu Atmaca, drag alanında birinci Cesim Serkan Kokol, ve flyboard alanında birinci Ali Komşusu oldu.

Ödül töreni sonrası protokol üyeleri ve yarışmacılar hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından program sona erdi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...