Cizreli öğrenciler, Fırat Üniversitesi'ni gezdi

Şırnak’ın Cizre ilçesinden Elazığ'a gelen öğrenciler Fırat Üniversitesi'ni gezdi.

Cizreli öğrenciler, Fırat Üniversitesi'ni gezdi Güncel

Cizre Çok Programlı Lisesi öğrencileri, üniversiteye gitmeden önce meslek tercihlerine yardımcı olması amacıyla Fırat Üniversitesi'ne geldi. Fırat Üniversitesi'nin çeşitli bölümlerini gezen 50'e yakın öğrenci, üniversitede bulunan bölümler hakkında bilgi sahibi oldu. Üniversite Evi'nde öğle yemeği yiyen öğrenciler, daha sonra tıp, eğitim, iletişim, teknoloji  ve mühendislik fakülteleri ile konservatuvar bölümünü gezerek, görevli öğretim üyelerinden bilgiler aldı. Fırat Üniversitesi'nde eğitim görmeyi çok istediklerini belirten öğrenciler, gezide kendilerine yardımcı olan üniversite yetkililerine teşekkür etti.

Cizre Çok Programlı Lisesi Müdürü Hakan Çelik, kendilerine her türlü desteği sağlayan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a teşekkür ettiğini belirterek, öğrencilerinin Fırat Üniversitesi’ni çok iyi bulduklarını söyledi.

Cizre Çok Programlı Lisesi Müdürü Hakan Çelik Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a takdim edilmek üzere getirdiği tabloyu Rektör Prof. Dr. Demirdağ adına Fırat Üniversitesi Basın Koordinatörü Mustafa Tanyıldızı’na takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom