Kültür Park'ta eğlence sürüyor

Elazığ'ın güçlü sesleri Azmi Ozan, Tekin Bulut ve Serpil Bektaş Kültür Park'ta sevenleriyle bir araya geldiler. Elazığlılar, sanatçıların muhteşem sahne performanslarıyla unutulmaz bir gece yaşadılar.

Kültür Park'ta eğlence sürüyor Güncel

Her akşam farklı bir etkinliğin düzenlendiği Kültür Park, Azmi Ozan, Tekin Bulut ve Serpil Bektaş’ı ağırladı. Konsere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Başkan Vekili M. Asım Nazırlı, Başkan Yardımcısı Sedat Karataş, birim müdürleri katıldı. 

Hayli coşkulu geçen konserde ilk olarak sahne alan Azmi Ozan birbirinden güzel eserlerini seslendirerek, Elazığ Belediyesi'ne ayrım yapmaksızın tüm sanatçılara düzenlendiği organizasyonlarda yer verdiği için teşekkür etti. 

Azmi Ozan’ın ardından birbirinden güzel eserlerle Serpil Bektaş sahne aldı. Daha sonra sahneye çıkan Tekin Bulut'un seslendirdiği parçalara halaylarla eşlik eden Elazığlılar, doyasıya eğlenmenin keyfini yaşadılar. 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kültür Park'ın sanatçılara hep açık olacağını ifade ederek, "Belediye olarak kültüre, sanata, sanatçıya hep destek sağlayacağız. Bizim amacımız, hemşehrilerimizi mutlu etmek. Bu etkinliklerimizin bir tek kardeşimizi dahi mutlu etmesi bizim için çok önemlidir" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom