Cadde ve sokaklar asfaltlanıyor

Elazığ Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Cadde ve sokaklar asfaltlanıyor Güncel

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte hızlandırılan çalışmalar, farklı noktalarda sürdürülüyor. Ekipler Cumhuriyet Mahallesi'nde imara uygunluk sağlanması amacıyla boş alanlarda yol yapım çalışmaları başlatırken, muhtelif sokaklarda da asfalt bakım çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet Mahallesi'nde ayrıca içme suyu şebeke hattı döşeme çalışmaları nedeniyle tahrip olan su deposu çevresinde asfalt çalışmaları ile heyelan riskine karşı taş duvar örüm çalışmaları sürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin bir bölümü ise Abdullahpaşa ve Hilalkent'te başlattıkları tretuar çalışmalarına devam ediyor. 

Öte yandan bozulan tahrip olan ana arterlerdeki asfalt yenileme çalışmaları da devam ediyor. Yunus Emre Bulvarı'nda başlatılan çalışmalar en kısa sürede tamamlanarak, halkımızın hizmetine sunulacak.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beyyurdu köyü otobüs güzergâhı yol yapım çalışmaları öncesinde başlattıkları alt yapı çalışmalarını da sürdürüyor. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

vedat demir @belirsiz

04 Haziran 2015 00:57

Secìm yaklasti ondandir

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom