Başkan Yanılmaz'dan müjdeler

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, dün gittiği Ankara dönüşü 3 müjdeyi halkımızla paylaştı. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Elazığ ziyaretlerinin ardından Ankara'ya giden Başkan Yanılmaz, bugün şehre müjdelerle döndü.

Başkan Yanılmaz'dan müjdeler Güncel

ELBÜS projesi kapsamında elektrikli otobüslerle ilgili araştırma kapsamında bir firmanın şehrimize getirdiği elektrikli aracı test ederek şehir turu atan Başkan Yanılmaz, hem çevreci hem de ekonomik olan elektrikli otobüslerin yakın zamanda şehrimize geleceğini belirtti.

Başkan Yanılmaz’in verdiği ikinci müjde ise Adalet Bakanlığı tarafından şehrimizde yapılacak “Eğitim Merkezi”nin protokolünün imzalaması oldu. Dün Ankara’da Adalet Bakanlığı yetkilileri ile eğitim merkezinin protokolünü imzaladıklarını belirten Başkan Yanılmaz, bu merkez ile hâkim ve savcıların eğitimlerinin şehrimizde yapılacağını belirtti. 

Başkan Yanılmaz’ın üçüncü müjdesi ise Elaziz Belediyespor bünyesinde bulunan İşitme Engelliler Futbol kulübünün şampiyon olarak süper lige çıktığını duyurması oldu. Kulübün önümüzdeki sezon Avrupa’da top koşturacağını belirten Başkan Yanılmaz, kendilerine bu şampiyonluğu armağan eden teknik ekip ve futbolculara teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom