Elazığ'a modern otoparklar geliyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın 'Marka Şehir Elazığ için Çözüm Planları' arasında yer alan elektromekanik katlı otoparkların ilki, Salı Pazarı'nda kuruluyor. Yapımına başlanan ve 4 üniteden oluşan 48 araçlık elektromekanik katlı otopark, haziran ayı sonunda hizmete sunulacak.

Elazığ'a modern otoparklar geliyor Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, şehrin otopark sorununa pratik çözüm sağlayacak olan elektromekanik katlı otopark kurulum çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Yanılmaz, seçim vaatleri arasında yer alan elektromekanik katlı otoparkları hayata geçirdiklerini ifade ederek, "Elektromekanik otoparkların ilkini burada kuruyoruz. 4 ünite ve 48 araçlık elektromekanik katlı otoparkımızı bu ayın sonunda hizmete sunacağız. Bu çalışma hem estetik, hem görsellik, hem de teknik olarak Elazığ'a kazandırdığımız en güzel projelerimizden bir olacaktır" diye konuştu.

Az alanda işlevsel özelliğe sahip elektromekanik çok katlı otoparklar, kentsel gelişime önemli katkı sağlayacak. Her türlü emniyet ve güvenlik sistemine sahip olan elektromekanik otoparklar, portatif yapıları sayesinde hem kısa sürede inşa edilebiliyor, hem de istenilen noktaya taşınabiliyor. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom